FaniPerfum.pl - forum, opinie o perfumach damskich i męskich.

Witaj na forum o perfumach FaniPerfum.pl !!!

Znajdziesz tu wiele ciekawych informacji, porad, opinii na temat perfum damskich, męskich jak i uniwersalnych.

Aby mieć pełen dostęp do naszego forum należy się zarejestrować.
Platforma Facebook

Zobacz wyniki ankiety: Swój głos oddam na...

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
 • Prawo i Sprawiedliwość

  1 14.29%
 • Platforma Obywatelska

  1 14.29%
 • Razem

  0 0%
 • KORWiN

  0 0%
 • Polskie Stronnictwo Ludowe

  0 0%
 • Kukiz'15

  3 42.86%
 • Nowoczesna Ryszarda Petru

  0 0%
 • KWW Zbigniewa Stonogi

  0 0%
 • KWW Grzegorza Brauna Szczęść Boże!

  1 14.29%
 • KWW JOW BEZPARTYJNI

  0 0%
 • KW Samoobrona

  0 0%
 • KW Kongres Nowej Prawicy

  0 0%
 • KWW Ruch Społeczny RP

  0 0%
 • KWW Zjednoczeni dla Śląska

  0 0%
 • KWW Obywatele do Parlamentu

  0 0%
 • KWW Mniejszość Niemiecka

  0 0%
 • Nie pójdę na głosowanie

  1 14.29%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 31
Like Tree35Likes

Wątek: Wybory Parlamentarne 2015

 1. #1
  Awatar unisex

  Status
  Offline
  Dołączył:
  Oct 2011
  Lokalizajca:
  Warszawa
  Posty:
  2,205
  Ulub. perfumy:
  Nisza prez małe "n"

  Question Wybory Parlamentarne 2015

  Tak więc jako przypisany autor zacznę.
  Na pewno nie zagłosuję na nikogo z dotychczasowego sejmu. Ten sam układ od okrągłego stołu. Zmieniają się nazwy, przechodzą z partii do partii ale od 26 lat mamy ten sam cyrk. I nie jest to wcale śmieszne. Okradają nas, drwią z nas, przynoszą nam wstyd, nakładają kolejne zakazy i nakazy, działają wbrew interesowi Polski, upolitycznili administracją, sądownictwo, media, służby, itd. Propaganda gorsza niż za PRLu. A najgorsze jest to, że mimo żywych kłamstw czy nawet obietnic bez pokrycia, my naród (czy jak się teraz propaguje - społeczeństwo) nie możemy rozliczyć takich łajdaków - dalej są na "jedynkach" i kandydują z wzniosłymi hasłami. Zero honoru.
  Mawiają "wolny kraj' - to jest kpina! Wolny kraj, kiedy każą mi posłać dziecko wcześniej do szkoły, każą mi pracować do 67 lat, a nikt nie przyzna że emerytury i tak nie będę miał. Demografii nie da się oszukać, więc oszukują nas.
  Ludzie zastanawialiście się ile miesięcznie oddajecie Państwu na ZUS, NFZ itd? A w jakim stanie otrzymujecie usługi od tych przymusowych państwowych instytucji? Kolejki kilometrowe i wizytę za osiem miesięcy.
  POLSKO OBUDŹ SIĘ WRESZCIE!
  Maciek and Louve like this.

 2. # ADS
  FaniPerfum.pl
  Dołączył
  Always
  Lokalizajca
  Advertising world
  Posty
  Many
   

 3. #2
  Awatar Maciek
  Administrator

  Status
  Offline
  Dołączył:
  Oct 2010
  Lokalizajca:
  Wrocław
  Posty:
  5,570
  Ulub. perfumy:
  Tom Ford Noir EDP, Idole de Lubin, Dior Homme

  Domyślnie Odp: Wybory Parlamentarne 2015

  Warto przeczytać! Podkreśliłem co nieco

  Programy wyborcze okiem CenEA

  Według Centrum Analiz Ekonomicznych CenEA najmniej hojne jest PSL. Realizacja propozycji stronnictwa kosztowałaby „tylko” 3,7 mld zł rocznie. Skorzystałyby z niej najuboższe gospodarstwa, głównie emerytów i rencistów, choć w porównaniu z ofertą innych komitetów ten zysk nie byłby duży. 10 proc. najuboższych gospodarstw uzyskałoby wzrost dochodów o 1,5 proc.


  Propozycje składane przez ugrupowanie Nowoczesna Ryszarda Petru kosztowałaby 6 mld zł, ale najwięcej zyskaliby najbogatsi (głównie na podatku liniowym) – 3,3 proc. Dochody najbiedniejszych mogłyby spaść nawet o 4,4 proc.

  W przypadku oferty wyborczej Pawła Kukiza zyskują wszyscy: w gospodarstwach biednych i nieco bardziej zamożnych o od 3,8 do 6,5 proc., a dochody bogatych i bardzo bogatych wzrosłyby o ok. 11 proc.


  Analitycy CenEA zwracają uwagę, że hojność partii nie idzie w parze z wyliczeniami, skąd na to wziąć pieniądze. Tym bardziej zaskakujące są programy Zjednoczonej Lewicy, PiS-u i partii Razem. Zjednoczona Lewica chce przyznawania każdemu obywatelowi równej kwoty tylko za to, że „bierze udział w rozwoju gospodarki” (jej wypłata zależeć by miała od tempa tego wzrostu). Program ma kosztować rocznie 97,7 mld zł. Lewicowe zmiany w PIT to wyrwa wielkości blisko 58 mld zł. Drugie zaskoczenie to obietnice PiS CenEA oszacowała na niemal 45 mld zł. To w zasadzie koszt dwóch propozycji: dodatku rodzinnego w wysokości 500 zł na dziecko i podniesienia kwoty wolnej w PIT do 8 tys. zł. Dlatego też najwięcej zyskują niezamożni (wzrost dochodów o od 16,7 do 17,2 proc.). Wątpliwości wzbudza też kierowany do niezamożnych i osób z dochodem poniżej średniej krajowej program lewicowej Partii Razem. Jego koszt to 15,7 mld zł. Najwięksi beneficjenci mogliby liczyć na wzrost dochodów rzędu od 9,6 do 9,9 proc.


  Politycy deklarują co prawda, że źródłem finansowania mogłoby być „domknięcie luki w VAT” (chodzi o dochody z tego podatku, które powinny trafić do budżetu), lecz żadna partia nie ma pomysłu, jak to zrobić. Tylko Ruch Kukiz ’15 w swojej „Strategii Zmiany” ma ujęte skąd pozyskać pieniądze i wymienia w nim między innymi sposób uszczelnienia VAT na wzór portugalski: „Portugalska droga jest dobra. Jeżeli nie wdawać się z szczegóły to chodzi o uszczelnienie ściągalności VAT. W Portugalii wprowadzono tu nowoczesne systemy związane z elektroniczną wymianą informacji o VAT. Pozwoli to identyfikować tych płatników którzy unikają płacenia tego podatku” – wyjaśnia unijny komisarz Algirdas Szemeta.

  CenEA nie analizowała programu PO, bo nadal nie ma szczegółów najważniejszej propozycji Platformy, czyli podatku powszechnego. Platforma mierzy się wciąż z problemem założonego projektu budżetu na rok 2015, który w teorii zakładał rozwiązania nakierowane na poprawę sytuacji finansowej rodzin z dziećmi oraz emerytów i rencistów poprzez wprowadzenie zmian w sposobie rozliczania ulgi podatkowej na dzieci oraz w podejściu do waloryzacji emerytur i rent. Jednocześnie na niezmienionych poziomach pozostały nominalne wartości parametrów systemu podatkowego, takie jak koszty uzyskania przychodu i kwota wolna od podatku. Choć cały pakiet tych propozycji miał przynieść gospodarstwom domowym korzyści w wysokości około 1,5 mld zł rocznie, to zamrożenie parametrów systemu obniżyło korzyści z reform ulgi i waloryzacji, a 5,5 mln gospodarstw spadł dochód do dyspozycji. Druga bolączka PO to wciąż brak jakiejkolwiek przyjaznej propozycji dla przedsiębiorców. Podebrany przez PO od Centrum Adama Smitha, współtworzącego „Strategię” Kukiza, pomysł na wrzucenie składki ZUS i NFZ w jeden podatek, to ukłon tylko w stronę zatrudnionych, a nie zatrudniających. Ruch Kukiza zakłada również takie rozwiązanie dla samozatrudnionych. Minister finansów z projektu ustawy o Radzie do spraw unikania opodatkowania wykreślił zapis o miejscu dla przedstawiciela przedsiębiorców. Wcześniej zapowiadano, że będzie ona dotyczyć wyłącznie największych firm, które dzięki optymalizacji i sztucznym konstrukcjom prawnym uzyskują znaczne korzyści podatkowe. Okazuje się jednak, że według opracowanego projektu będzie miała ona zastosowanie wobec każdej firmy, nawet najmniejszej. „W pierwotnym założeniu klauzula miała zwalczać duże przekręty ubrane w legalne szaty optymalizacji podatkowej, a będzie mogła być wykorzystywana do uderzenia w najmniejsze firmy. Obawiam się, że to one mogą najbardziej ucierpieć” – mówi w wywiadzie dla „Pulsu Biznesu” były wiceminister finansów profesor Witold Modzelewski.


  Komentarz: Paradoksalnie stworzenie przez PO swojej „antysystemowej” wersji, która miała za zadanie przejąć elektorat przedsiębiorców opowiadających się za Kukizem i tych zawiedzionych Platformą, może okazać się strzałem samobójczym ze względu na wysokie prawdopodobieństwo, że Nowoczesna nie wejdzie do Sejmu. Platforma ma jeszcze kilka dni do wyborów by wymyślić, jak zdobyć uznanie przedsiębiorców. Czy wyciągnie wnioski? Może. Przede wszystkim powinna wyciągnąć wnioski i spełniać swoje obietnice.

  Źródło: Programy wyborcze okiem CenEA Ť Wolne Media
  - Prowadzisz własny blog o kosmetykach/urodzie i chcesz umieścić informację o nim na forum? Zapraszam do tego działu
  - Specjalne promocje dla użytkowników forum - KLIK


 4. #3
  Awatar Maciek
  Administrator

  Status
  Offline
  Dołączył:
  Oct 2010
  Lokalizajca:
  Wrocław
  Posty:
  5,570
  Ulub. perfumy:
  Tom Ford Noir EDP, Idole de Lubin, Dior Homme

  Domyślnie Odp: Wybory Parlamentarne 2015

  dodana ankieta...
  - Prowadzisz własny blog o kosmetykach/urodzie i chcesz umieścić informację o nim na forum? Zapraszam do tego działu
  - Specjalne promocje dla użytkowników forum - KLIK


 5. #4
  Awatar Econochrist

  Status
  Offline
  Dołączył:
  Jul 2012
  Posty:
  2,637
  Ulub. perfumy:
  Rouge Bunny Rouge Embers, Montale Kabul Aoud, Escada Magnetism, Dior Aqua Fahrenheit, Loewe 7 Natural, Xerjoff Fiero

  Domyślnie Odp: Wybory Parlamentarne 2015

  Ja zagłosuję na Kukiza z kilku powodów. Po pierwsze jest to nowa twarz w polityce, powiew świeżości oraz inny punkt widzenia na Polskę. Po drugie i w sumie najważniejsze, ma on najbardziej sensowny, rzeczowy program ze wszystkich partii. Nie wyciągnięte z kosmosu soczyste obietnice. Oni na prawdę wiedzą co zrobić, by naprawić to co systematyczne i konsekwentne rozpieprzane było najpierw przez czerwoną hołotę a potem przez takie socjalistyczne pseudo-prawicowe hybrydy jak PiS oraz PO. Potrzebny Nam jest dzisiaj drugi Viktor Orban. Orbana też Węgrzy nie znosili. Przed wyborem jego partii był szykanowany, na każdym kroku rzucano mu kłody pod nogi a teraz? Jest powszechnie szanowany bo kocha swój naród, swoją ojczyznę i troszczy się o nią i o jej interesy przede wszystkim. A to jest najważniejsze - troszczyć się nie o interesy Europy, tylko o interesy własne - własnego narodu, obywateli i ojczyzny.
  Mam dość tego istniejącego już 25 lat burdelu i cyrku który tam odstawiają na Wiejskiej. Mam dość tych samych twarzy, śmiejących się, bezkarnych, zmieniających barwy jak tylko im wygodnie tak by tylko zachować stołek. Mam dość traktowania obywateli jak bezmyślne bydło które ma tylko raz na 4/5 lat iść głosować i dokonać "jedynego słusznego" wyboru a potem zatkać gęby sianem i siedzieć cicho.
  Maciek, unisex and Louve like this.

 6. #5
  Awatar celtiklovesperfume

  Status
  Offline
  Dołączył:
  Jan 2014
  Posty:
  1,279

  Domyślnie Odp: Wybory Parlamentarne 2015

  być może wyjdę na "podstarzałego konserwatystę" - jestem za normalnością/nie interesują mnie RADYKALNE zmiany...
  ufam sprawdzonym, doświadczonym politykom - osobom, których efekty pracy dostrzegam wokół siebie na co dzień
  swój głos oddam na S.Niesiołowskiego

 7. #6
  Awatar Louve

  Status
  Offline
  Dołączył:
  Dec 2014
  Posty:
  1,054
  Ulub. perfumy:
  Miss Balmain,Jolie Madame,Halston,Rumba,Youth Dew,Balahe,Passion,Habanita,Or Noir,Lilith,Panache,Parfum de Peau

  Domyślnie Odp: Wybory Parlamentarne 2015

  o, matko! :-0

 8. #7
  Awatar unisex

  Status
  Offline
  Dołączył:
  Oct 2011
  Lokalizajca:
  Warszawa
  Posty:
  2,205
  Ulub. perfumy:
  Nisza prez małe "n"

  Domyślnie Odp: Wybory Parlamentarne 2015

  Koledzy i Koleżanki, spróbujmy nie krytykować swoich wyborów, a uszanujmy, że ktoś przyzna się do popieranego polityka czy partii.
  Mnie też ciśnie i napisałbym rozprawkę o normalności Niesioła ale to i tak nie zmieni decyzji Kolegi, a będzie próbą udowadniania swoich racji.
  Maciek, Econochrist, Marks and 1 others like this.

 9. #8
  Awatar celtiklovesperfume

  Status
  Offline
  Dołączył:
  Jan 2014
  Posty:
  1,279

  Domyślnie Odp: Wybory Parlamentarne 2015

  uni - dokładnie
  to tak jakby prowadzić ogólnopolski panel dyskusyjny pod hasłem "która kobieta jest najlepsza w łóżku - blondynka, brunetka czy ruda?"
  wszystko jest kwestią gustu/INDYWIDUALNYCH PREFERENCJI

 10. #9
  Awatar Louve

  Status
  Offline
  Dołączył:
  Dec 2014
  Posty:
  1,054
  Ulub. perfumy:
  Miss Balmain,Jolie Madame,Halston,Rumba,Youth Dew,Balahe,Passion,Habanita,Or Noir,Lilith,Panache,Parfum de Peau

  Domyślnie Odp: Wybory Parlamentarne 2015

  Nie zgodze sie tu, celtik, bo w polityce liczy sie obycie - wiedza, ale i pewna wrazliwosc - ma byc dobro kraju... a co do kobiet, to rzecz typu preferencje, wdrukowuje sie w dziecinstwie i podczas pierwszych kontaktow...:-)
  Ostatnio edytowane przez Louve ; 20-10-2015 o 18:03

 11. #10
  Awatar Louve

  Status
  Offline
  Dołączył:
  Dec 2014
  Posty:
  1,054
  Ulub. perfumy:
  Miss Balmain,Jolie Madame,Halston,Rumba,Youth Dew,Balahe,Passion,Habanita,Or Noir,Lilith,Panache,Parfum de Peau

  Domyślnie Odp: Wybory Parlamentarne 2015

  religia, polityka, seks... to nas (po)dzieli

 12. #11
  Awatar Econochrist

  Status
  Offline
  Dołączył:
  Jul 2012
  Posty:
  2,637
  Ulub. perfumy:
  Rouge Bunny Rouge Embers, Montale Kabul Aoud, Escada Magnetism, Dior Aqua Fahrenheit, Loewe 7 Natural, Xerjoff Fiero

  Domyślnie Odp: Wybory Parlamentarne 2015

  Seks nie dzieli tylko łączy moim zdaniem.
  Ale to prawda ja staram się nie z każdym rozmawiać za długo tak właśnie o religii (nie jestem specjalnie wierzący i mam swoje zdanie na ten temat) ani o polityce bo są to tematy najmocniej wzbudzające emocje u ludzi. Każdy ma swój punkt widzenia, światopogląd i ma do niego prawo. Problem zaczyna się wtedy gdy ktoś próbuje naruszyć moją wolność myśli i na siłę przekonać mnie, że jego punkt widzenia jest lepszy od mojego.
  Fairy and Louve like this.

 13. #12
  Awatar celtiklovesperfume

  Status
  Offline
  Dołączył:
  Jan 2014
  Posty:
  1,279

  Domyślnie Odp: Wybory Parlamentarne 2015

  Cytat Zamieszczone przez Louve Zobacz posta
  Nie zgodze sie tu, celtik, bo w polityce liczy sie obycie - wiedza, ale i pewna wrazliwosc - ma byc dobro kraju, a nie siebie;-] a co do kobiet, to rzecz typu preferencje, wdrukowuje sie w dziecinstwie i podczas pierwszych kontaktow...:-)
  w kontekście kobiet nie mogę się z Panią zgodzić... ;P
  całe życie stroniłem od kobiet o rdzawym zabarwieniu włosów, dziś już wiem że:
  a) blondynki zawsze mówią to co myślą
  b) z brunetką można ułożyć sobie życie
  c) ruda, no właśnie... ogień + emocje + żywiołowość w chwilach stanu "kawalerskiego" polecam każdemu ;P

 14. #13
  Awatar Louve

  Status
  Offline
  Dołączył:
  Dec 2014
  Posty:
  1,054
  Ulub. perfumy:
  Miss Balmain,Jolie Madame,Halston,Rumba,Youth Dew,Balahe,Passion,Habanita,Or Noir,Lilith,Panache,Parfum de Peau

  Domyślnie Odp: Wybory Parlamentarne 2015

  Hehe... dobrze, ze chociaz seks nas polaczyc moze
  bo i temat perfum tez moze nas poroznic ;-)

  celtik z taka wiedza o kobietach nie wroze ci szczescia

 15. #14
  Awatar Louve

  Status
  Offline
  Dołączył:
  Dec 2014
  Posty:
  1,054
  Ulub. perfumy:
  Miss Balmain,Jolie Madame,Halston,Rumba,Youth Dew,Balahe,Passion,Habanita,Or Noir,Lilith,Panache,Parfum de Peau

  Domyślnie Odp: Wybory Parlamentarne 2015

  celtik, a jak sprawa sie ma z ciemnymi blondynkami o rdzawym odcieniu?
  Ostatnio edytowane przez Louve ; 20-10-2015 o 13:07

 16. #15
  Awatar Econochrist

  Status
  Offline
  Dołączył:
  Jul 2012
  Posty:
  2,637
  Ulub. perfumy:
  Rouge Bunny Rouge Embers, Montale Kabul Aoud, Escada Magnetism, Dior Aqua Fahrenheit, Loewe 7 Natural, Xerjoff Fiero

  Domyślnie Odp: Wybory Parlamentarne 2015

  Mówią prawdę ale są też chutliwe hehe

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

 1. Dzisiaj pachnę - październik 2015
  Przez Fairy w dziale Perfumy damskie
  Odpowiedzi: 30
  Ostatni post / autor: 27-10-2015, 06:56
 2. Dziś pachnę - Maj 2015
  Przez Maark w dziale Perfumy męskie
  Odpowiedzi: 108
  Ostatni post / autor: 01-06-2015, 17:40
 3. Dziś pachnę - MAJ 2015
  Przez Louve w dziale Perfumy damskie
  Odpowiedzi: 58
  Ostatni post / autor: 01-06-2015, 10:39
 4. Dziś pachnę - kwiecień 2015
  Przez Somebody w dziale Perfumy męskie
  Odpowiedzi: 162
  Ostatni post / autor: 01-05-2015, 08:14
 5. Walentynki 2015
  Przez Fairy w dziale Inne tematy
  Odpowiedzi: 18
  Ostatni post / autor: 16-02-2015, 19:17

Uprawnienia umieszczania postów

 • Możesz zakładać nowe wątki
 • Możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56