FaniPerfum.pl - forum, opinie o perfumach damskich i męskich.

Witaj na forum o perfumach FaniPerfum.pl !!!

Znajdziesz tu wiele ciekawych informacji, porad, opinii na temat perfum damskich, męskich jak i uniwersalnych.

Aby mieć pełen dostęp do naszego forum należy się zarejestrować.
Platforma Facebook

Jacomo Jacomo de Jacomo

Marka: Jacomo
Kategoria: Perfumy męskie
Premiera: 1980
Twórca zapachu: Christian Mathieu
Ilość opinii: 1
Nuty zapachowe Jacomo Jacomo de Jacomo:

Nuty głowy: galbanum, lawenda, kardamon,

Nuty serca: palisander, geranium, cynamon, kminek, goździkowiec korzenny,

Nuty bazy: paczula, mech dębowy,


Polecasz perfumy?

Polecam
Nie wiem
Nie polecam
Na jaką porę roku najbardziej pasują perfumy:

Wiosna
Lato
Jesień
Zima


Na jaką porę dnia najbardziej pasują perfumy:

Dzień
Wieczór


Ogólna ocena Trwałość zapachu

(5)
(5)
▲▲ Sprawdź cenę powyższych perfum ▲▲
PROMOCJE

>>> Promocja tygodnia - perfumy 15% taniej <<<

>>> Darmowa dostawa perfum kurierem DPD <<<


+ Dodaj opinię

Opinie / recenzje Jacomo Jacomo de Jacomo

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk
Moje posty: 677
Moje opinie
Ogólna ocena: Trwałość zapachu: Polecasz perfumy? Polecam
Jacomo Jacomo de Jacomo

Nie jest podobny do ani jednego zapachu, które znam. Czarny jak noc na pustyni. Suchy i cierpki. Odurza tuż po psiknięciu niesamowitą mieszanką majeranku, goździków i gorzkiej pomarańczy. Z każdą kolejną minutą wybrzmiewa kolejnymi ciekawymi akordami- czuć ostry kminek, ciepły aromatyczny cynamon i balsamiczną woń drzewa sandałowego. W bazie do ferii wyżej wspomnianych nut dołącza piżmo, mech leśny i skóra, która dopełnia ten zapach. Skojarzenie pierwsze- zapach kleru- zakonnic, zakonników i księży, ich czarnych sutann, prostych celi klasztornych (byłem, widziałem, wąchałem), zapach "wielkiej tajemnicy wiary", grzechu i pokuty. Drugie skojarzenie- mrok. Bezgwiezdna, upalna letnia noc, księżyc w nowiu. Susza. Wyschnięta na wiór i spękana ziemia. W gardle zasycha z pragnienia. Jeśli Encre Noir Lalique jest uważany za zapach mroczny, to Jacomo de Jacomo jest mroczniejszy po stokroć. Trwałość znakomita.


Strona na której aktualnie się znajdujesz zawiera informacje o perfumach Jacomo Jacomo de Jacomo takie jak nuty zapachowe, data produkcji, twórca zapachu, zdjęcie flakonu czy opinie użytkowników FaniPerfum.pl. Może się zdarzyć, że informacje podane powyżej dotyczące perfum Jacomo Jacomo de Jacomo nie są do końca prawidłowe, dlatego też warto nadmienić o tym przy dodawaniu własnej recenzji lub skontaktować się z administratorem strony.
 Aby dodać opinie o Jacomo Jacomo de Jacomo należy być zarejestrowanym użytkownikiem strony o perfumach FaniPerfum.pl. Po dodaniu własnej opinii istnieje możliwość edytowania tekstu, który się wcześniej dodało, lecz nie ma już możliwości edytowania ogólnej oceny, trwałości i innych parametrów.
  W katalogu perfum z opiniami nie zadajemy pytań odnośnie opisywanych perfum Jacomo Jacomo de Jacomo - do tego służy Forum na stronie głównej!
Administrator strony nie odpowiada za poglądy wyrażane w opiniach o Jacomo Jacomo de Jacomo przez użytkowników portalu FaniPerfum.pl

Wyszukiwarka
# A B C D E F G H
I J K L M N O P Q
R S T U V W X Y Z
Promocje
(miejsce na link do perfumerii - Kontakt)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56