FaniPerfum.pl - forum, opinie o perfumach damskich i męskich.

Witaj na forum o perfumach FaniPerfum.pl !!!

Znajdziesz tu wiele ciekawych informacji, porad, opinii na temat perfum damskich, męskich jak i uniwersalnych.

Aby mieć pełen dostęp do naszego forum należy się zarejestrować.
Platforma Facebook

Kenzo Power

Marka: Kenzo
Kategoria: Perfumy męskie
Premiera: 2008
Twórca zapachu: Olivier Polge
Ilość opinii: 4
Nuty zapachowe Kenzo Power:

Nuty głowy: kolendra, bergamotka, kardamon,

Nuty serca: róża, jaśmin, frezja,

Nuty bazy: drzewo cedrowe, labdanum, balsam tolutański,


Polecasz perfumy?

Polecam
Nie wiem
Nie polecam
Na jaką porę roku najbardziej pasują perfumy:

Wiosna
Lato
Jesień
Zima


Na jaką porę dnia najbardziej pasują perfumy:

Dzień
Wieczór


Ogólna ocena Trwałość zapachu

(4.13)
(4)
▲▲ Sprawdź cenę powyższych perfum ▲▲
PROMOCJE

>>> Promocja tygodnia - perfumy 15% taniej <<<

>>> Darmowa dostawa perfum kurierem DPD <<<


+ Dodaj opinię

Opinie / recenzje Kenzo Power

RoQ
RoQ
Moje posty: 300
Moje opinie
Ogólna ocena: Trwałość zapachu: Polecasz perfumy? Polecam
Kenzo Power

To jeden z najdziwniejszych, a raczej najoryginalniejszych zapachów, jakie poznał mój nos.
Zdecydowanie, nie dla mas. Otwarcie Power jest obrzydliwe (przepocona, stara baba kochająca ruskie perfumy), ale wystarczy dać mu godzinę i robi się ciekawie, a potem, jeszcze ciekawiej. Cholernie się polubiliśmy...
Zapach dla prawdziwych koneserów. Trwałość świetna. Flakon - dzieło sztuki.
Masom odradzam zakup w ciemno. Koneserzy mogą łykać bez zastanowienia.
unisex
unisex
Moje posty: 2205
Moje opinie
Ogólna ocena: Trwałość zapachu: Polecasz perfumy? Polecam
Kenzo Power

Gdyby koksom na siłowni kazano wybrać perfumy po nazwie pewnie kilku do swoich NO-boosterów dobrałoby Kenzo Power. Jednak byliby oni w nim równie śmieszni jak w tych wielkich, groźnych tatuażach na bicepsach, bo to zapach z rodziny kwiatowej. Chwytliwa nazwa oznacza raczej taki ‘kop pozytywnej energii’ dla uśmiechniętych ludzi, którzy nie muszą niczego udowadniać i podchodzą z dystansem do siebie. Osobiście najlepiej lubię go używać w brzydką pogodę. Kolendra w połączeniu z pozostałymi nutami nadaje świeżość w otwarciu. Druga faza to ładny bukiet kwiatów ułożonych na podkładzie z drzewa. Końcówka jest balsamiczno-drzewna. W przeciwieństwie do hubiego, od którego mam próbkę ;-) u mnie zapach ledwo odrywa się od skóry i trwa ‘tylko’ 5 godzin. Kenzo Power spokojnie mógłby być kategorią dla dwojga dlatego nie polecam osobom, którzy męskości muszą dodawać sobie ultra samczymi wodami.
hubi87
hubi87
Moje posty: 1729
Moje opinie
Ogólna ocena: Trwałość zapachu: Polecasz perfumy? Polecam
Kenzo Power

Z co raz większym upodobaniem sięgam po zapachy niejednoznaczne, niekonwencjonalne, odbiegające od klasycznych kompozycji. Do takich niewątpliwie należy zaliczyć Kenzo Power. Otwarcie szablonowo damskie a cały spektakl zaczyna się mniej więcej po godzinie, kiedy kwietny bukiet zostaje z wolna wypierany piękną, typowo już męską bazą balsamiczno- drzewną. Oprócz walorów kompozycyjnych, Power wykazuje wysokie parametry użytkowe. Zadowalająca projekcja i bardzo dobra trwałość na poziomie 8-10H. Dzięki czemu radzi sobie także w chłodniejszych warunkach. Pozycja godna uwagi chociażby ze względu "inność zapachową" odbiegającą od stereotypowego ujęcia męskiego pachnidła.
nadddiia
nadddiia
Moje posty: 6
Moje opinie
Ogólna ocena: Trwałość zapachu: Polecasz perfumy? Polecam
Kenzo Power

Zapach dla mojego mężczyzny, niestety on jest twardzielem i kwiatkami się pryskał nie będzie... Zatem próbki zużyłam na sobie w domu i jestem pod ogromnym wrażeniem... Za każdym wąchnięciem czuję inny zapach, ale każdy jest śliczny, świeży, nie męczący, super się zmienia i rozwija... Gdyby to były perfumy unisex, zawsze stałyby na mojej półce!


Strona na której aktualnie się znajdujesz zawiera informacje o perfumach Kenzo Power takie jak nuty zapachowe, data produkcji, twórca zapachu, zdjęcie flakonu czy opinie użytkowników FaniPerfum.pl. Może się zdarzyć, że informacje podane powyżej dotyczące perfum Kenzo Power nie są do końca prawidłowe, dlatego też warto nadmienić o tym przy dodawaniu własnej recenzji lub skontaktować się z administratorem strony.
 Aby dodać opinie o Kenzo Power należy być zarejestrowanym użytkownikiem strony o perfumach FaniPerfum.pl. Po dodaniu własnej opinii istnieje możliwość edytowania tekstu, który się wcześniej dodało, lecz nie ma już możliwości edytowania ogólnej oceny, trwałości i innych parametrów.
  W katalogu perfum z opiniami nie zadajemy pytań odnośnie opisywanych perfum Kenzo Power - do tego służy Forum na stronie głównej!
Administrator strony nie odpowiada za poglądy wyrażane w opiniach o Kenzo Power przez użytkowników portalu FaniPerfum.pl

Wyszukiwarka
# A B C D E F G H
I J K L M N O P Q
R S T U V W X Y Z
Promocje
(miejsce na link do perfumerii - Kontakt)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56