FaniPerfum.pl - forum, opinie o perfumach damskich i męskich.

Witaj na forum o perfumach FaniPerfum.pl !!!

Znajdziesz tu wiele ciekawych informacji, porad, opinii na temat perfum damskich, męskich jak i uniwersalnych.

Aby mieć pełen dostęp do naszego forum należy się zarejestrować.
Platforma Facebook

Thierry Mugler A*Men Pure Wood

Marka: Thierry Mugler
Kategoria: Perfumy męskie
Premiera: 2014
Twórca zapachu: (nie został podany)
Ilość opinii: 1
Nuty zapachowe Thierry Mugler A*Men Pure Wood:

Nuty głowy: kawa,

Nuty serca: wanilia,

Nuty bazy: cyprys, paczula, dąb,


Polecasz perfumy?

Polecam
Nie wiem
Nie polecam
Na jaką porę roku najbardziej pasują perfumy:

Wiosna
Lato
Jesień
Zima


Na jaką porę dnia najbardziej pasują perfumy:

Dzień
Wieczór


Ogólna ocena Trwałość zapachu

(2.5)
(3.5)
▲▲ Sprawdź cenę powyższych perfum ▲▲
PROMOCJE

>>> Promocja tygodnia - perfumy 15% taniej <<<

>>> Darmowa dostawa perfum kurierem DPD <<<


+ Dodaj opinię

Opinie / recenzje Thierry Mugler A*Men Pure Wood

hubi87
hubi87
Moje posty: 1729
Moje opinie
Ogólna ocena: Trwałość zapachu: Polecasz perfumy? Nie wiem
Thierry Mugler A*Men Pure Wood

Na samym wstępie należy zauważyć, że choćby nie wiem, co się działo w samej kompozycji, zawsze pozostanie pewien niedosyt, bowiem wszystkie flankery niebieskiej gwiazdy są skazane na poczucie 'gorszości'.Oczywiście za sprawą swojego najstarszego brata. Ten wspiął się na absolutne wyżyny nowatorstwa w swojej kategorii, bijąc na głowę tak utytułowanych konkurentów jak Le Male czy Joop Homme- zarówno pod względem doboru składników( paczula + karmel swego rodzaju novum!) jak również parametrów( piorunująca moc przy wielogodzinnej trwałości)... Nową odsłoną biblioteczki zapachowej Mugler-a jest - Pure Wood - czyste drewno.Okazuje się jednak, że jedynie sama nazwa i flakon imitujący surowy kloc drewna może przyprawić fanów ingrediencji drzewnych o szybsze bicie serca. Pure Wood w ogólnym odczuciu budzi kontrastujące emocje.. Po bezbarwnych edycjach Pure Energy i Pure Shot, jest zaledwie delikatnym powiewem zwyżki formy mitrza M. Kompozycja nie jest stricte drzewna. Daleka od klasycznych rozwiązań. Co więcej skupia się na wyeksponowaniu słodyczy, powielając nieco estetykę panującą aktualnie w mainstreamie. Co prawda ma w sobie śladowe DNA klasyka, ale jest to baaardzo odległy zstępny :), raczej bliżej mu, przez delikatnie wyczuwalny gorzko-wytrawny akcent, do Pure Leather( być może za ten efekt odpowiada wymieniana w składzie kawa).Ewidentnie czuć wakat nut drzewnych! Całościowy odbiór pachnidła jest kulinarny( niestety w nie najlepszym tego słowa znaczeniu). Przez wazelinowo-landrynkowy charakter zaczyna kroczyć po równi pochyłej, w mało atrakcyjną pop-masę...gdzież mu do rockowej duszy klasyka...:)


Strona na której aktualnie się znajdujesz zawiera informacje o perfumach Thierry Mugler A*Men Pure Wood takie jak nuty zapachowe, data produkcji, twórca zapachu, zdjęcie flakonu czy opinie użytkowników FaniPerfum.pl. Może się zdarzyć, że informacje podane powyżej dotyczące perfum Thierry Mugler A*Men Pure Wood nie są do końca prawidłowe, dlatego też warto nadmienić o tym przy dodawaniu własnej recenzji lub skontaktować się z administratorem strony.
 Aby dodać opinie o Thierry Mugler A*Men Pure Wood należy być zarejestrowanym użytkownikiem strony o perfumach FaniPerfum.pl. Po dodaniu własnej opinii istnieje możliwość edytowania tekstu, który się wcześniej dodało, lecz nie ma już możliwości edytowania ogólnej oceny, trwałości i innych parametrów.
  W katalogu perfum z opiniami nie zadajemy pytań odnośnie opisywanych perfum Thierry Mugler A*Men Pure Wood - do tego służy Forum na stronie głównej!
Administrator strony nie odpowiada za poglądy wyrażane w opiniach o Thierry Mugler A*Men Pure Wood przez użytkowników portalu FaniPerfum.pl

Wyszukiwarka
# A B C D E F G H
I J K L M N O P Q
R S T U V W X Y Z
Promocje
(miejsce na link do perfumerii - Kontakt)
Tematy związane z zapachem
Inne perfumy tego producenta
 • Thierry Mugler
  Aura
 • Thierry Mugler
  Alien Musc Mysterieux
 • Thierry Mugler
  Alien Eau Sublime
 • Thierry Mugler
  A Men Kryptomint
 • Thierry Mugler
  Cuir Impertinent
 • Thierry Mugler
  Alien Oud Majestueux
 • Thierry Mugler
  A*Men Ultra Zest
 • Thierry Mugler
  Alien Eau Extraordinaire
 • Thierry Mugler
  A*Men Pure Energy
 • Thierry Mugler
  Mugler Show
 • Thierry Mugler
  Alien Aqua Chic 2013
 • Thierry Mugler
  Angel Aqua Chic 2013

 • Wszystkie perfumy tego producenta

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56